فروشگاه لوازم و قطعات گیربکس ZF آلمان

قطعات گیربکس ZF آلمان یکی از معروف ترین و بهترین برای خودرو اتوماتیک شماست . قطعات مربوط به گیربکس زد اف، بصورت عمده و از فروشندگان دست اول خارجی تهیه می شود و در نتیجه، قیمت ما ارزانتر و یا حداقل برابر با سایر فروشندگان اصلی این قطعات است .به غیر از تعمیر گیربکس اتوماتیک، که باید لزوما توسط متخصص با تجربه انجام شود، تامین قطعات و لوازم گیربکس اتوماتیک زد اف نیز حائز اهمیت فراوان است.

 

تعمیر گیربکس
تعمیر گیربکس

 

کلیه قطعات و لوازم گیربکس پیشنهادی ذیل از نوع اصلی بوده و در بسته بندی اورجینال ارسال می گردد. کلیه قطعات با فاکتور فرو معتبر ارسال شده و دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند. همچنین شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره گیربکس ها به مقاله ی << تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک >> رجوع کنید.

قطعات گیربکس ZF آلمان

زد اف آلمان (ZF) ، نمایندگی مان ایران تامین کننده لوازم یدکی زد اف (گیربکس زد اف) دفتر اصلی زد اف آلمان در شهر فردریش هافن می باشد . در سال 1916 پایه گذاری شد نخست در حیطه تولید و ساخت چرخ دنده های گیربکس کشتی ، شناور و دیزل دریایی شروع به فعالیت کرد با گذشت زمان در صنعت خدورو سازی ورود کرده و تقریبا 80 درصد شرکت های ماشین سنگین و ماشین الات راهسازی به این برند وابسطه می باشند ، در سال 1921 نخستین سیستم انتقال قدرت ، دیزل خود را اکتشاف کرد و به دنیا عرضه نمودسیستم انتقال مکانیکی و اکسل زد اف در سال 2012 بزرگترین سازنده قطعات ماشین الات صنعتی شناخته شد.

گیر بکس زد اف بین سال به گونه ای طراحی شد که مورد استفاده شرکت های خودرو سازی همچون پورشه ، الفا رومئو ، بنز ، بی ام دبل یو قرار گرفت. در سال 1971 این قول ماشین سازی جهت فعالیت بیشتر در خاور شرق عظیمت کرد. و در کره جنوبی و هند نمایندگی زد اف را افتتاح نمود گرجستان دیگر کشورهای اصلی حوضه فعالیت این شرکت بودند. که در سالیان 1981 تا 1987 جهت ساخت لوازم کامیون و کشنده های خارجی بررسی شدند . نخستین گیربکس اتوماتیک زد اف روی مدل های 325i , 320i , e34 , e36 بی ام دبل یو ساخته شد .

بیشتر بدانید!  تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

 

سال 1991 الی 1995 گیربکس اتوماتیک برای کامیون ها طراحی کرد ، سال 2005 در مدت 13 ماه 11 میلیون گیربکس 8 دنده و گیربکس 6 دنده را طراحی کند که خدمات شایانی برای شرکت لکسوز شد ، سال 2011 بهترین سازنده گیربکس به علت ساخت گیربکس 9 دنده اتوماتیک خودکار شد ، در سال 2012 به سفارش لندیور چندین مدل گیربکس ساخت. عمده قطعات ، قطعات شاسی ZF ، جعبه دنده ZF ، سیستم فرمان ZF ، محور چرخ ZF که درخودروهای سنگین ، صنعتی ، ماشین الات راهسازی کار برد دارد و بیشترین کار برد آنها در سیستم های انتقال دهنده نیرو جهت وسایل نقلیه نظامی ، تجهیزات نظامی ، دریایی ، زمینی ، کشاورزی وموتورهای هلیکوپتر استفاده می شود.

اهداف اصلی کمپانی ZF

اهداف اصلی کمپانی ZF المان در چین : ZF در حال توسعه گیربکس های های هیبریدی و موتورهای الکتریکی برای اتومبیل های سواری و سنگین برای بازار چینی در مرکز تحقیق و توسعه ما در شانگهای با پشتیبانی از تاسیسات تحقیق و توسعه آلمان است .  برای فعالیت های زد اف در شانگ های به دنبال یک مهندس ارشد مهندسی است.

ZF گیربکس گیربکس صنعتی که کار انتقال قدرت را در صنایع مختلف انجام می دهند ، مشمول انواع مختلفی است که دارای چرخ دنده ها در گیربکس های صنعتی هم می باشد ، این انواع شامل چرخ دنده های ساده ، جناغی ، خورشیدی ، مارپیچی ، حلزونی و مخروطی می شود گیربکس صنعتی به دستگاهی که برای انتقال قدرت بکار می رود می گوییم ، در این نوع گیربکس ها سرعت و گشتاورد به یکدیگر تبدیل می شود .

بیشتر بدانید!  بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

محصولات تولیدی شرکت زد اف

شرکت ZF همواره به دنبال تکنولوژی جعبه دنده هایی خودکار با عملکرد بهتر می باشد. در جدیدترین جعبه دنده های خودکار هیبریدی ، موتور برقی به جای مبدل گشتاور نصب می شود که علاوه بر کار مبدل گشتاور ، مقداری از نیروی مورد نیاز خود را تولید می کند که برای نخستین بار در ۸HP نصب گردیده است. همانطور که ذکر شد گروه زد اف در شاخه های زیادی مشغول به کار است. که شاخه های اصلی شامل گیربکس و چرخ دنده میباشد. در ادامه به چند مورد از شاخه های تولیدات این شرکت اشاره میکنیم:

  • سیستم های انتقال
  • فرمان
  • اکسل و سایر اتصالات آن 
  • سیستم های الکترونیکی
  • سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS)
  • سیستم های کمربند ایمنی
  •  سیستم های ترمز
  • ایربگ ها
همچنین شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره گیربکس ها  و همچنین قطعات گیربکس ZF آلمان با کارشناسان ما در تماس باشید .