فروشگاه لوازم و قطعات گیربکس پژو، تندر و ساندرو

فروشگاه معتبر لوازم و قطعات گیربکس اتوماتیک پژو، تندر و ساندرو برای رانندگان این خودرو بسیار حائز اهمیت است. زیرا در صورت فیک بودن هر یک از این قطعات خسارات جبران ناپذیری به همراه دارد. گیربکس اتوماتیک جزئی بسیار حساس در خودرو است. در صورتی که سرویس دوره ای این گیربکس ها به تاخیر بیافتد. به تعویض قطعات منجر میشود. تعویض قطعات هزینه گزافی به همراه دارد. به همین دلیل به هیچ وجه تعمیر گیربکس خودرو تان را به تعویق نیندازید. همچنین اطمینان به سالم بودن این قطعات نیز باعث نگرانی و سردرگمی تعمیرکاران است.

ما به شما این اطمینان خاطر را میدهیم.  که کلیه لوازم گیربکس پیشنهادی ذیل از نوع اصلی بوده است.  و در بسته بندی اورجینال ارسال می گردد. کلیه قطعات با فاکتور فرو معتبر ارسال می شود. و دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند.

ساعتی کامل

در واقع ساعت گیربکس قسمتی در خودرو است. که همه‌ی کانال‌های روغن گیربکس در آن تعبیه شده و سوپاپ‌های این قطعه با بکارگیری از فشار فنر، تغییر مکان داده. که نتیجه‌ی آن تغییر جهت روغن گیربکس خواهد بود که در نهایت سبب مدیریت توربین خواهد شد و به خوبی ضریب دنده گیربکس نیز برای حرکت کردن خودرو در نظر گرفته می‌شود.

لوازم و قطعات گیربکس اتوماتیک پژو، تندر و ساندرو

همچنین شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره گیربکس های اتوماتیک به مقاله << تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک >> مراجعه کنید. و از خطاهای رایج در گیربکس اتوماتیک مطلع شوید. تا به محض مشاهده عیب در گیربکس تان به نزدیک ترین تعمیرگاه گیربکس مراجعه کنید. و از هزینه های مضاعف برای تعمیرات گیربکس تان جلوگیری کنید.

شفت کامل در لوازم و قطعات گیربکس اتوماتیک پژو، تندر و ساندرو

یکی از قطعات گیربکس اتوماتیک شفت است. دنده ها پس از شروع به عملکرد قدرت خود را به شفت متحرک منتقل می ‌کنند. این شفت موجب تأمین نیروی گیربکس می ‌شود و شفت خروجی شافت درایو را به حرکت در می آورد. این شفت در انتهای خود دنده ای دارد. که به سیستم انتقال قدرت متصل می ‌شود و در انتهای دیگر به یک شبکه چرخشی اتصال دارد.

تماس بگیرید

لوازم و قطعات گیربکس اتوماتیک پژو، تندر و ساندرو
لوازم و قطعات گیربکس اتوماتیک پژو، تندر و ساندرو
بیشتر بدانید!  دکمه اس (S) و برف در گیربکس al4