تعمیرکار گیربکس اتوماتیک پژو، تندر، ساندرو
تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو تندر ساندرو

تعمیرکار گیربکس اتوماتیک پژو، تندر، ساندرو

تعمیر گیربکس AL4 برای خودروهای پژو 206 (تیپ 6، SD V9)، پژو 207، پژو 407، سیتروئن C5، رنو تندر، رنو ساندرو و ساندرو استپ وی

گیربکس اتوماتیک نسبت به گیربکس دستی ساختار پیچیده تری دارد و در نتیجه سرویس و نگهداری آن نیازمند تخصص و دانش بالاتری است. علائم زیر نشانه خرابی گیربکس پژو هستند و در صورت مشاهده باید هرچه سریعتر به تعمیرگاه مراجعه کنید:

- گیر کردن گیربکس در دنده 3.

- روشن شدن چراغ S برف * .

- گیر کردن گیربکس در دنده 1.

- هر گونه روغن ریزی از گیربکس.

- گاز هرز خوردن گیربکس در دنده D.

- عدم تغییر وضعیت دنده با جابجایی لیور (دسته دنده اتوماتیک).

در صورت تامین قطعات مورد نیاز، تعمیر اساسی گیربکس AL4 بین 1 تا 2 روز زمان لازم دارد و هزینه آن نیز بستگی به قیمت و تعداد قطعه مورد نیاز خواهد داشت.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو 206 (تیپ 6، SD V9)، پژو 207، پژو 407، سیتروئن C5، رنو تندر، رنو ساندرو و ساندرو استپ وی:

نیاز به تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 معمولا بین 100 تا 140 هزار کیلومتر اتفاق می افتد، ولی البته بستگی به نوع رانندگی و شرایط ترافیک و حتی شرایط آب و هوا دارد. مواردی وجود داشته که گیربکس بدون تعمیر، تا 250 هزار کیلومتر هم راه رفته.

در تعمیر اساسی گیربکس، کلیه قطعات باز شده و آنهایی را که بیش از 50 درصد فرسوده شده باشند تعویض می کنند.

در تعمیر گیربکس اتوماتیک، معمولا قطعات زیر تعوبض می شوند:

توربین، باند، شیر برقی، صافی (فیلتر) گیربکس، اورینگ و ... .

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو معمولا بین 30 هزار تومان (برای وقتی که استپ ترمز از تنظیم خارج شده) ، و در بدترین حالت (وقتی که توربین و قطعات داخلی باید تعویض شوند) حدود 2.5 میلیون تومان است و بستگی به این دارد که چه مقدار از قطعات گیربکس تعویض شوند. ارائه نظر قطعی و کارشناسی، بعد از بازدید خودرو از نزدیک مقدور می باشد. بازدید و دیاگ، تست و عیب یابی گیربکس خودرو شما رایگان است - از طریق آدرس نقشه در همین سایت با ما در تماس باشید.


تماس با ما تماس با ما