تعمیرگاه گیربکس تویوتا تعمیر گیربکس اتوماتیک مرزداران

تعمیرگاه گیربکس تویوتا تعمیر گیربکس اتوماتیک مرزداران

تعمیرگاه گیربکس تویوتا تعمیر گیربکس اتوماتیک مرزداران ،تخصصی ترین تعمیرگاه گیربکس تویوتا است. و به شما سلامت خودرویتان را تضمین میکند. گیربکس یا جعبه دنده یکی از قطعات اصلی و دخیل در حرکت خودرو است. و وجود حتی نقص جزیی در این دستگاه به مشکلات جدی منجر گردد. در تعمیرگاه گیربکس تویوتا به طور اختصاصی  از خدمات تعمیر این قطعه بهره مند می شوید. برای هماهنگی همین اکنون با شماره های موجود با ما در ارتباط باشید. هر کدام از قطعات موجود در خودرو باید به صورت دوره ای مورد بررسی و سرویس قرار گیرد.

یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا مناسب به همه ی نگرانی های شما در  زمینه تعمیر گیربکس خودروتان  پایان می دهد. ما با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای در این زمینه در صدد هستیم. که خدمات عالی و کامل در زمینه تعمیر خودرو در اختیار شما قرار دهیم. همکاران ما ابتدا تست های مختلفی را انجام می دهند. تا مشکل اصلی شناسایی می شود. و  سپس ایده ال ترین و البته کم هزینه ترین راه چاره را در پیش می گیرند.

بررسی تعمیرگاه گیربکس تویوتا

گیربکس خودرو به طور کامل به موتور ان وابسته و در واقع وظیفه ی انتقال دهنده ی نیروی مکانیکی ایجاد شده به چرخ های خودرو را دارد. حال اگر همین قطعه دچار نقص فنی گردد. در این صورت خوردو حرکت نخواهد کرد. معمولا وجود صداهای اضافی و عجیب و غریب می تواند نشانه ای از خرابی در این قطعه تلقی شود. البته یک تعمیرکار حرفه ای با انجام تست های لازم و کافی به راحتی می تواند عیب یابی کند. و مناسب ترین راهکار را برای تعمیر آن در پیش بگیرد. در ادامه با بررسی خدمات تعمیرگاه گیربکس تویوتا  به طور انحصاری به مشکلاتی که  سبب از بین رفتن کارایی گیربکس میگردد اشاره می کنیم.

همچنین در ویدئو زیر روند سرویس گیربکس تویوتا رو به صورت کامل توضیح داده ایم.

بیشتر بدانید!  آشنایی با بهترین تعمیرگاه خودرو در تهران بویژه مرزداران و اکباتان

تعمیرگاه گیربکس تویوتا : علائم مشکلات گیربکس تویوتا

علائم گوناگونی می تواند نشانه ی خرابی گیربکس در نظر گرفته شود. که به محض مشاهده ی هر کدام از آنها باید با یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا معتبر در ارتباط باشید. از جمله مهمترین علائم خرابی:

 • سر و صدای خودرو هنگام توقف
 • جا نرفتن دنده
 • کلاچ شل
 • نشت روغن
 • لرزیدن یا تکان خوردن
 • صدای ناله، وزوز و سوت
 • ضعف واکنش

این مشکلات در عدم کارکرد صحیح گیربکس تویوتا دلایل گوناگونی دارد. حتی برخی از نقص ها به دلیل عدم کارایی قطعات دیگر است. به عنوان مثال اگر سرمایش خودرو به طور صحیح کار نکند. قبل از آنکه موتور آن دچار اختلال شود. گیربکس کیفیت کارایی خود را از دست می دهد. و در کوتاهترین مدتهزینه ی زیادی برای رفع آن نیاز است. همچنین شما میتوانید برای الطاع بیشتر از به وجود آمدن این مشکلات رایج در گیربکس ها به مقاله << تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک >> رجوع کنید.

یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا با بهره مندی از افراد خبره در این زمینه  راهکارهایی را برای افزایش طول عمر مفید این قطعه در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که خودرو به طور پیوسته نیازمند تعمیر بود. راهکارهای لازم را برای استفاده ی بهینه از آن در پیش بگیرید. این امر در دراز مدت بسیار به صرفه است . البته اگر خرابی به طور مکرر رخ داد. باید راه چاره های مختلفی در پیش گرفته شود.

تعمیرگاه گیربکس تویوتا

تعمیرگاه گیربکس تویوتا

خدمات تعمیرگاه گیربکس تویوتا تعمیر گیربکس اتوماتیک مرزداران

 • تعمیرات اساسی گیربکس
 • تعویض گیربکس
 • تعمیرات ساعت گیربکس
 • توربین گیربکس
 • رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها
 • گاز هرز
 • عیب‌یابی گیربکس
 • تعمیرات کامپیوتر گیربکس

در واقع با در اولویت قرار دادن نوع مشکل روش مناسبی برای برطرف سازی آن در پیش میگیرید.. زمانی که سرویس های دوره ای خودرو را جدی بگیرید. در این صورت دیگر نیازی به نگرانی در مورد خرابی شدید هیچ یک از قطعات خودرونخواهید بود از سوی دیگر هزینه های کمتری نیز برای تعمر یک مشکل جزئی به وجود آمده پرداخت خواهید کرد.  هزینه ای که برای تعویض یک قطعه از شما درخواست می شود. یک مبلغ بسیار هنگفتی باشد؟ در حالی که همان مشکل در روزهای اولیه به قیمت بسیار کمتر قابل رفع بود. همکاران ما بعد از عیب یابی برآوردی دقیقی از هزینه ی درخواستی را در اختیار شما قرار خواهند داد. یک مرکز تخصصی اقدامات را به طور کامل انجام می دهد. و این امر سبب می شود. که مشکل موجود به طور عدم بازگشت از بین رود.

بیشتر بدانید!  سرویس دوره ای و تعویض روغن گیربکس کیا و هیوندای

تعمیرگاه گیربکس تویوتا

تعمیرگاه گیربکس تویوتا

انتخاب تعمیرگاه گیربکس

گیربکس Direct Shift-CVT در خودروی تویوتا به کار رفته است این نوع از گیربکس های اتومات دارای مزیتهای مختلفی دارند که از جمله مهمترین آنها می توان :

 • بهینه سازی قسمت های مختلف انتقال
 • شتاب نرم تر
 • عملکرد بهتر
 • کاهش بیشتر مصرف سوخت

را در نظر گرفت. در یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا باید فرد مربوطه تخصص کافی برای تعمیر و سرویس این نوع از گیربکس ها ا داشته باشد در نظر داشته باشید که جعبه دنده ی اتوماتیک جزو قطعات پیچیده ی خودرو است که نوع آن از برندی به برند دیگر به طور کامل متفاوت می باشد همین امر نیز ایراد یابی آنها را مشکل تر ساخته است.

به همین دلیل در انتخاب تعمیرگاه گیربکس تویوتا باید توجه کافی را داشته باشید در سطح شهر تعمیرکارهای مختلفی موجود است که در هر کدام از آنها افراد با تخصص و تجربه ی متفاوتی مشغول به کار هستند از آنجا که قرار است هزینه ای برای عیب یابی و سرویس دوره ای قطعات خودروی خود پرداخت کنید و از سوی دیگر زمانی که مشکل به طور کامل برطرف نشود نه تنها سلامت خودرو بلکه سلامت جانی خود نیز در خطر خواهد بود.