تعمیرگاه گیربکس تویوتا تعمیر گیربکس اتوماتیک مرزداران

تعمیرگاه گیربکس تویوتا - تعمیر گیربکس اتوماتیک مرزداران

معرفی تعمیرگاه گیربکس تویوتا

با انتخاب تخصصی ترین تعمیرگاه گیربکس تویوتا سلامت خودروی خود را تضمین کنید. گیربکس یا جعبه دنده یکی از قطعات اصلی و دخیل در حرکت خودرو است و وجود حتی نقص جزیی در این دستگاه می تواند به مشکلات جدی منجر گردد. در تعمیرگاه گیربکس تویوتا به طور اختصاصی می توانید از خدمات تعمیر این قطعه بهره مند باشید. برای هماهنگی همین اکنون با شماره های موجود با ما در ارتباط باشید. هر کدام از قطعات موجود در خودرو باید به صورت دوره ای مورد بررسی و سرویس قرار گیرد زیرا در برخی از واقع نقص و ایراد به وجود آمده ممکن است پنهان بماند و بعد از گذشت یک زمان مشخص به یک یان گرافی منجر گردد.

ضروری است یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا مناسب را انتخاب کنید تا به همه ی نگرانی های خود در این زمینه پایان دهید. ما با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای در این زمینه در صدد هستیم خدمات عالی و کامل در زمینه تعمیر خودرو در اختیار شما قرار دهیم. همکاران ما با ابتدا تست های مختلفی را انجام می دهند تا مشکل اصلی شناسایی می شود سپس ایده ال ترین و البته کم هزینه ترین راه چاره در پیش گرفته می شود.

بررسی تعمیرگاه گیربکس تویوتا

گیربکس خودرو به طور کامل به موتور ان وابسته و در واقع وظیفهی انتقال دهنده ی نیروی مکانیکی ایجاد شده به چرخ های خودرو را دارد حال تصور کنید همین قطعه دچار نقص فنی گردد در این صورت خوردو حرکت نخواهد کرد معمولا وجود صداهای اضافی و عجیب و غریب می تواند نشانه ای از خرابی در این قطعه تلقی شود البته یک تعمیرکار حرفه ای با انجام تست های لازم و کافی به راحتی می تواند عیب یابی کرده و مناسب ترین راهکار را برای تعمیر آن در پیش بگیرد. در ادامه با برری خدمات تعمیرگاه گیربکس تویوتا سعی داریم به طور انحصاری به مشکلاتی که ممکن است سبب از بین رفتن کارایی گیربکس گردد اشاره کنیم با ما همراه باشید.

تعمیرگاه گیربکس تویوتا
تعمیرگاه گیربکس تویوتا

تعمیرگاه گیربکس تویوتا : علائم مشکلات گیربکس تویوتا

علائم گوناگونی می تواند نشانه ی خرابی گیربکس در نظر گرفته شود که به محض مشاهده ی هر کدام از آنها باید با یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا در ارتباط باشید.

از جمله مهمترین علائم خرابی:

 • سر و صدای خودرو هنگام توقف
 • جا نرفتن دنده
 • کلاچ شل
 • نشت روغن
 • لرزیدن یا تکان خوردن
 • صدای ناله، وزوز و سوت
 • ضعف واکنش

است که باید زیر نظر یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا برطرف گرد. تعمیرگاه گیربکس تویوتا می تواند یا به صورت اختصاصی بوده و یا در برگیرنده ی خدمات مختلف نیز باشد. در هر دو حالت نیازمند یک فرد کارآزموده ابتدا مشکل را شناسایی و سپس را کار لازم را برای برطرف ساختن آن در پیش می گیرد.

مشکلات ایجاد شده در عدم کارکرد صحیح گیربکس تویوتا می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد حتی برخی از نقص های ایجاد شده ممکن است به دلیل عدم کارایی قطعات دیگر باشد به عنوان مثال اگر سرمایش خودرو به طور صحیح کار نکند قبل از آنکه موتور ان دچار اختلال شود گیربکس کیفیت کارایی خود را از دست می دهد و در کوتاهترین مدت ممکن است به گونه ای تحت تاثیر باشد که هزینه ی زیادی برای برطرف ساختن آن نیاز باشد. یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا با بهره مندی از افراد خبره در این زیمنه می تواننند همچنین راهکارهایی را برای افزایش طول عمر مفید این قطعه در اختیار شما قرار دهند در صورتی که خودرو به طور پیوسته نیازمند تعمیر دنده جعبه است حتما سعی کنید راهکارهای لازم را برای استفاده ی بهینه ی آن در پیش بگیرید این امر می تواند در دراز مدت بسیار به صرفه باشد . البته اگر خرابی به طور مکرر رخ می دهد باید راه چاره های مختلفی در پیش گرفته شود.

تعمیرگاه گیربکس تویوتا
تعمیرگاه گیربکس تویوتا

خدمات تعمیرگاه گیربکس تویوتا

از اصلی ترین خدمات تعمیرگاه گیربکس تویوتا میتوان:

 • تعمیرات اساسی گیربکس
 • تعویض گیربکس
 • تعمیرات ساعت گیربکس
 • توربین گیربکس
 • رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها
 • گاز هرز
 • عیب‌یابی گیربکس
 • تعمیرات کامپیوتر گیربکس

را در نظر گرفت در واقع با در اولویت قرار دادن نوع مشکل ایجاد شده می تواند روش مناسبی برای برطرف سازی آن در پیش گرفته شود. زمانی که سرویس های دوره ای خودرو را جدی بگیرید در این صورت دیگر نیازی به نگرانی در مورد خرابی شدید هیچ یک از قطعات نخواهید بود از سوی دیگر هزینه های کمتری نیز برای تعمر یک مشکل جزئی به وجود آمده پرداخت خواهید کرد. آیا می دانید هزینه ای ک برای تعویض یک قطعه از شما درخواست می شود ممکن است یک مبلغ بسیار هنگفتی باشد؟ در حالی که همان مشکل در روزهای اولیه به قیمت بسیار کمتر قابل رفع بود. همکاران ما بعد از عیب یابی برآوردی دقیقی از هزینه ی درخواستی را در اختیار شما قرار خواهند داد. یک مرکز تخصصی اقدامات یاد شده را به طور کامل انجام می دهد و این امر سبب می شود که مشکل موجود به طور عدم بازگشت از بین رود.

تعمیرگاه گیربکس تویوتا
تعمیرگاه گیربکس تویوتا

انتخاب تعمیرگاه گیربکس تویوتا

گیربکس Direct Shift-CVT در خودروی تویوتا به کار رفته است این نوع از گیربکس های اتومات دارای مزیتهای مختلفی دارند که از جمله مهمترین آنها می توان :

 • بهینه سازی قسمت های مختلف انتقال
 • شتاب نرم تر
 • عملکرد بهتر
 • کاهش بیشتر مصرف سوخت

را در نظر گرفت. در یک تعمیرگاه گیربکس تویوتا باید فرد مربوطه تخصص کافی برای تعمیر و سرویس این نوع از گیربکس ها ا داشته باشد در نظر داشته باشید که جعبه دنده ی اتوماتیک جزو قطعات پیچیده ی خودرو است که نوع آن از برندی به برند دیگر به طور کامل متفاوت می باشد همین امر نیز ایراد یابی آنها را مشکل تر ساخته است. به همین دلیل در انتخاب تعمیرگاه گیربکس تویوتا باید توجه کافی را داشته باشید در سطح شهر تعمیرکارهای مختلفی موجود است که در هر کدام از آنها افراد با تخصص و تجربه ی متفاوتی مشغول به کار هستند از آنجا که قرار است هزینه ای برای عیب یابی و سرویس دوره ای قطعات خودروی خود پرداخت کنید و از سوی دیگر زمانی که مشکل به طور کامل برطرف نشود نه تنها سلامت خودرو بلکه سلامت جانی خود نیز در خطر خواهد بود

تعمیرگاه گیربکس تویوتا
تعمیرگاه گیربکس تویوتا

برچسب های مقاله

تماس با ما تماس با ما