تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206

کیفیت خدمات تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 موضوعی زاییده تبلیغات نیست. ما با شناخت کافی از گیربکس خودروی شما، اقدامات لازم جهت رفع انواع مشکلات گیربکس خودروی پژو 206 را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مقدمه

خودروی پژو 206 به عنوان یکی از خودروهای محبوب جوانان ایرانی، ممکن است درگیر با مشکلات متفاوتی شود؛ مخصوصاً با توجه به کارکرد بالای آن در شرایط رانندگی جوانان. نقص فنی در یک خودرو امری غیر عادی نیست و در مورد آن جای نگرانی نیست؛ البته تا وقتی که تعمیرکاران متخصصی را در دسترس داشته باشید. هدف ما در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 رفع نگرانی شما در مورد سلامت گیربکس خودروی پژو 206 است.

شکل ظاهری این نوع گیربکس

گیربکس AL4؛ میراث مشترک رنو و پژو

گیربکس به کار رفته در تیپ‌های اتوماتیک خودروی 206 مدل AL4 است. این نوع گیربکس که سابقه طولانی در خودروهای فرانسوی دارد، هم از طرف سیتروئن و هم از طرف پژو و رنو مورد استفاده قرار گرفته است. غیر از پژو 206 معروف‌ترین مدل‌هایی که از گیربکس AL4 برای انتقال قدرت استفاده کرده‌اند پژو 306 و 406 در کنار سیتروئن زانتیا هستند. سابقه طولانی استفاده از این خودرو باعث شده تا به گیربکس قابل اعتمادی تبدیل شود. گیربکس AL4 در مجموع چهار دنده بوده و در کنار هم طبق معمول یک دنده عقب دارد. اجزای اصلی این گیربکس به شرح زیر هستند:

 • پمپ هیدرولیک جعبه دنده
 • دیفرانسیل داخلی
 • سنسورها و واحدهای الکترونیکی
 • پینیون
 • کانورتر
 • دنده های سیاره‌ای

تمام اجزای یاد شده ممکن است به علل مختلفی دچار مشکل شوند اما نکته مهم این است که کارشناسان خبره و متخصص تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 با شناخت بالایی که از این نوع گیربکس دارند می‌توانند به خوبی مشکل ایجاد شده در هر بخش را شناسایی و رفع کنند. تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 با اتکا به کارشناسان خود می‌تواند با اطمینان ادعا کند که توان حل هر مشکلی را در گیربکس AL4 دارد.

خودروی 206 علیرغم سن بالایی که دارد محبوب جوانان است

با دیدن این علائم به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه کنید

با دیدن برخی علائم شما متوجه خواهید شد که خودروی شما دچار نقص فنی جزئی یا جدی در بخش گیربکس شده و باید به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 برای حل مشکل رجوع کنید. همیشه علائم و نشانه‌های بروز نقص فنی در تمام خودروها یکسان نیستند اما موارد برشمرده شده در زیر رایج‌ترین نشانه‌هایی هستند که شما باید آن‌ها را جدی بگیرید.

 1. به نمایش درآمدن علامت (s) و ستاره یه همان دانه برف در کنار نشانگر دنده در بخش صفحه کیلومتر نشان‌دهنده این است که هر چه زودتر باید به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه کنید. این موضوع می‌تواند حاکی از برخی مشکلات مانند ضعیف یا خراب شدن شیر برقی گیربکس باشد، رسیدن شمارنده روغن گیربکس به حد تعویض، افت فشار روغن به علل مختلف و یا چرب شدن و آسیب دیدن مدارهای اجرایی گیربکس باشد. در هر صورت بهتر است هر چه زودتر به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه کنید.
 2. ضربه ناگهانی گیربکس در لحظه تعویض یک به دو یا دو به سه نشانه دیگری است که با مشاهده آن باید هر چه زودتر به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه کنید. این اتفاق که در اصطلاح رایج تقه زدن نام دارد. تقه زدن می‌تواند علل مختلفی داشته باشید که تعیین دقیق آن منوط به بررسی کارشناسان تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 خواهد بود.
 3. عدم پاسخ متناسب به فشار پدال گاز مشکلی است که رانندگان با تجربه به سرعت متوجه آن خواهند شد. در اصطلاح به این مشکل هرز گاز خوردن گفته می‌شود. هرز گاز خوردن علل متفاوتی داشته باشد اما اگر مشکل ناشی از گیربکس باشد، در اکثر مواقع فیلتر روغن گیربکس کیپ شده است. اگر عامل هرز گاز خوردن این موضوع باشید که جای نگرانی نیست و مشکل به سادگی توسط تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 قابل حل است اما اگر مشکل ناشی از استهلاک باند کلاچ باشد کار تعمیر پیچیده‌تر خواهد شد و تنها با اعتماد به کارشناسان مجربی مثل کارشناسان تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 می‌توان مشکل را به درستی حل کرد.
 4. گیربکس با افزایش ناگهانی سرعت توان تغییر دنده را ندارد. این مشکل می‌توانند علل مختلفی داشته باشد اما در هر صورت بهتر است تا هر چه سریع‌تر به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه کنید.
 5. گیر کردن دنده در حالت پارک نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که برای گیربکس اتوماتیک خودروی 206 ایجاد خواهد شد. رفع این مشکل ممکن است پیچیده‌تر از حد معمول باشد و بهتر است تا هر چه زودتر به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه کنید.

علائم و عیب‌هایی که در بالا ذکر شد، رایج‌ترین مشکلاتی هستند که در گیربکس خودروی پژو 206 مشاهده می‌شوند. بهتر است که در صورت مشاهده این مشکلات بدون فوت وقت هر چه زودتر خودروی خود را به آچار کارشناسان تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 بسپارید.

سرویس و تعمیر گیربکس این خودرو نیازمند تخصص بالایی است

چرا خدمات تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 ممتاز است؟

سوال خوبی است. هر مشتری مطمئناً پیش از آنکه در جریان خدمات ما به شکل عملی و ملموس قرار گیرد، چنین سوالی را در سر دارد و ما مفتخریم به این که پس از ترک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 شما خود پاسخ این پرسش مهم و اساسی را درک خواهید کرد. تجربه زیربنای تخصص است و ما به خوبی این موضوع را درک کرده و در قواعد کاری خود جدی خواهیم گرفت. از همین رو تمام کارشناسان شاغل در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 در کنار دانش بالایی که دارند از تجربه ماسبی نیز برخوردار هستند.

قیمت مناسب؛ خدمات منظم

افرادی که با یک عیب یا نقص خاص به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه می‌کنند باید بدانند که با این انتخاب هم در وقت و هم در منابع مالی خود صرفه‌جویی خواهند کرد. ما با برنامه‌ریزی دقیق و تعداد بالای پرسنل، تحویل خودروی شما را در کمترین زمان انجام خواهیم داد. این یعنی بدون نگرانی و دغدغه در مورد در دسترس نبودن خودرو، حل مشکلات خود را به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 بسپارید. این یک روی سکه است؛ در آن روی سکه اما قیمت مناسب خدمات قرار دارد. تعهد ما نسبت به حفظ اعتماد مشتریان باعث شده است تا تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 بی‌شک منطقی‌ترین قیمت‌های ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خروج شما از تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 از نظر ما پایان کار نبوده و به معنی تعهد ما نسبت به حفظ سلامت گیربکس خودروی شماست. پس در مورد مشکلات آتی یا حتی ایجاد مجدد مشکل در گیربکس خودروی خود نگران نباشید. اعتماد ما به کیفیت کار کارشناسان تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 باعث شده تا با خیالی راحت خود را نسبت به پشتیبانی خودروی شما مسئول بدانیم.

گیربکس اتوماتیک 206 عملکرد به موقع و مناسبی دارد

یک جمع‌بندی در پایان

در پایان اگر شما نیز یکی از مالکان خودروی پژو 206 هستید و در مورد سلامت گیربکس آن دچار تردید، بد نیست تا برای یک تست و بازرسی به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 مراجعه بکنید. متخصصان حاضر در این مرکز با استانداردهای جهانی، عیب‌یابی دقیق و تعمیرات سریع و با کیفیت گیربکس خودروی شما را ممکن می‌سازند.


برچسب های مقاله

تماس با ما تماس با ما