تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو؛ آمیزه‌ای از تجربه و دانش در خدمت شما

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو؛ آمیزه‌ای از تجربه و دانش در خدمت شما

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو؛ آمیزه‌ای از تجربه و دانش در خدمت شما تا در کمال آرامش و با اطمبنان خاطر  تعمیر گیربکس خود را به ما بسپارید. ساندرو یکی از خودروهایی در بازار فعلی خودروی ایران، با استقبال بالایی روبرو شده است. فرمان‌پذیری خوب، سواری نرم و وجود پشتیبانی مناسب از نظر تعویض قطعات و تعمیر، باعث شده تا این خودرو در مقیاس وسیعی مورد توجه ایرانیان قرار گیرد. هرچند که قطعات و اجزای این خودرو با دوام و قابل اعتماد است اما اگر در موقعیت خاصی با گیربکس آن دچار چالش شدید، تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در کنار شماست.

امکانات رفاهی بالا و در حد قابل قبول، هم برای سرنشینان و هم برای راننده، یکی دیگر از فاکتورهایی است که باعث موفقیت این خودرو شده است. ساندرو با داشتن یک گیربکس JHQ اتوماتیک توانسته طیف وسیعی از مشتریان را راضی نگه دارد. گیربکس که قلب انتقال قدرت در یک خودرو است به علل مختلفی می‌تواند دچار مشکل شود؛ بخصوص در خودروهایی با گیربکس اتوماتیک که در این بخش جزئیات بسیار بیشتری نسبت به گونه عادی دارند.

نحوه کار تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو به چه شکل است؟

 1. هر خودرو پس از ورود به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو با دقت بالایی مورد بررسی قرار می‌گیرد. تمام نواقص موجود شناسایی خواهد شد. ما در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک  ضمن دقت به تجربیات هر کاربر در مواجهه با مشکل، به کمک آمیزه‌ای از دقت، تجربه و دانش شناسایی عیب را در اولویت داریم. شناخت نقص و ابعاد خرابی در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ، در درجه اول اهمیت قرار دارد.
 2. پس از شناخت عیب، گام بعدی در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو ، برآورد دقیق هزینه با توجه به شواهد موجود است. کارشناسان با تجربه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک  تخمین دقیقی از هزینه تعمیر را به مشتری ارائه میدهند. و پس از موافقت او فرآیند تعمیر را از سر می‎گیرند.
 3. تلاش اصلی تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو بر آن است که تعمیر قطعات را به تعویض آن‌ها ترجیح دهد. پس از آن که تمام اجزای ممکن ترمیم شدند، با موافقت مشتری، تعویض قطعات آسیب‌دیده در دستور کار قرار می‌گیرد.
 4. پس از آن که تمام مراحل تعمیر و تعویض به اتمام رسید، تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو تست نهایی سلامت گیربکس و عملکرد آن را با مشارکت مشتری انجام خواهد داد. برای تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو مهم است تا مشتری آگاهانه از بازیابی عملکرد سالم گیربکس اطمینان حاصل کند.
 5. مراحل کار تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو یک گام دیگر نیز ادامه دارد. تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک با اطمینان بالایی که به کارشناسان توانا و صاحب فن خود دارد، تا مدت‌ها خود را متعهد به حفظ سلامت گیربکس خودروی شما می‌داند. پشتیبانی مشتری حتی پس از اتمام امور تعمیرات باعث می‌شود تا شما بتوانید بدون نگرانی از خرابی مجدد، از کارکرد خودروی خود لذت ببرید.
بیشتر بدانید!  تعمیرگاه گیربکس مرکز تهران

تجربه بالا ضامن موفقیت در تعمیرات

استفاده از کارشناسان با تجربه در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو موجب شده تا فرآیند عیب‌یابی با دقت بالایی انجام شود. در ادامه هم تشخیص نحوه برطرف ساختن مشکل، تخمین هزینه و تعمیر با یاری عاملان با تجربه باعث شده تا مشتری بتواند بدون هیچ نگرانی خاصی گیربکس ماشین خود را به آچار تعمیرکاران بسپارد.همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره خرابی های رایج گیربکس اتوماتیک به مقاله << تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک >> مراجعه کنید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو

دانش چراغ راه

در کنار تجربه ، موضوع دیگری که در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو به آن دقت خواهد شد، دانش فنی بالای کارشناسان است. ما در جذب نیروهای متخصص، وجود دانش را یک اصل غیرقابل تغییر می‌دانیم. دانش کافی باعث بالاترین راندمان و کمترین هزینه ممکن می شود. این یعنی رضایت مشتریان از نتیجه تعمیرات. آمیزه دانش و تجربه اکسیر جادویی است که کمک می‌کند تا تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در هر شرایطی بتواند رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

در بازار ملتهب خودرو و تعمیرات جانبی آن، بسیار مهم است تا بتوانید از قیمت‌های رقابتی و منطقی بهره‌مند شوید. تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک به شما اطمینان خواهد داد که بهترین کیفیت کار را با بهترین قیمت ممکن می‌سازد.

گیربکس JHQ

گیربکس نصب شده خودروی ساندرو مانند اکثر میان‌رده‌های دیگر رنو، از نوع JHQ است که خط تولید مشارکتی آن در ایران برقرار است. این موضوع باعث شده تا قطعات جانبی این گیربکس به سادگی در دسترس باشند و بتوان با امکانات بیشتری امور تعمیرات آن را پیش برد. مشخصات گیربکس JHQ بدین شرح است:

 1. وزن خام: 34 کیلوگرم
 2. حداکثر میزان سرعت: 6500 دور در دقیقه
 3. حداکثر میزان گشتاور: 160 نیوتن متر
 4. ظرفیت روغن: 2.5 لیتر
 5. نوع کلاچ: هیدرولیکی
 6. گام تغییر سرعت: پنج دنده به علاوه دنده عقب
بیشتر بدانید!  تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک سوناتا - بهترین تعمیرگاه غرب تهران

در این نوع گیربکس نحوه کار در مقیاس کلی مشابه کلاچ مکانیکی است اما تفاوت اصلی در نحوه اعمال نیرو توسط کلاچ است. در این نوع از فشار روغن به جای کشش سیم کلاچ برای ایجاد نیرو در کلاچ استفاده خواهد شد. مزیت اصلی این نوع کلاچ در کارکرد دقیق‌تر و نرم‌تر آن است. البته باید گفت این یعنی طبق پیشبینی ما تعمیر این نوع گیربکس به سطح بالایی از تخصص نیازمند است. ما در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو به شما اطمینان می‌دهیم که با شناخت کاملی که از زیرساختارهای این نوع گیربکس داریم، امکان تعمیر دقیق و تخصصی آن فراهم است.

چه عواملی می‌تواند باعث آسیب به گیربکس اتوماتیک خودرو شما شود؟

حتماً پیش از مراجعه به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو ، با چنین پرسشی روبرو خواهید شد اما پاسخ به آن چندان ساده نیست. چون گیربکس، هسته اصلی انتقال قدرت است بار زیادی را بر دوش دارد و این موجب استهلاک در آن خواهد شد. اینکه بتوان بدون وجود شواهد . پیش‌فرض خاصی در مورد این موضوع اظهار نظر کرد اما ما در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ساندرو به شما اطمینان می‌دهیم که با روند کاری مشخصی، شناخت مشکل و علت وقوع آن را در دستور کار قرار دهیم.