تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما - مجموعه خدمات ارائه شده
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما - مجموعه خدمات ارائه شده

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

آشنایی با خودروی اپتیما

اپتیما یکی از خودروهایی به شمار می آید که در سال 2000 زیر نظر طراحان خبره شرکت کیا موتورز طراحی و سپس روانه بازار شد. از آن جایی که این شرکت یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید و طراحی خودرو می باشد؛ با ورود این خودرو به بازار با تمامی امکانات و قابلیت هایی که در خود جای داده است؛ خیلی زود شاهد استقبال عموم افراد قرار گرفت تا با خرید این خودرو بتوانند از وجود امکانات و قابلیت های فراوان آن نهایت استفاده و بهره لازم را ببرند. به همین دلیل است که می توان این خودرو را جزء کلاس خودروهای سدان لوکس جای داد. اما با وجود تمامی این امکانات نمی توان این مسئله را نادیده گرفت که هیچ گونه عیب و ایرادی در این خودرو بروز نمی یابد و نمی توان شاهد تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما در سطح شهرهای مختلف به منظور تعویض روغن گیربکس یا تعمیرات اساسی مربوط به این بخش و یا به طور کلی تعمیرات مربوط به خودروی مورد نظر بود. بنابراین با ورود این خودرو به ایران و استقبال مردم از آن می بایست در سطح شهرهای مختلف تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما نیز دایر گردد تا تعمیرکاران مجرب و کارکشته در این زمینه بتوانند نیاز مردم را در این زمینه برآورده نموده و مشکلات و اختلالات موجود در خودروی مورد نظر شما را تعمیر نمایند.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

مسائل مربوط به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

پیش از هر چیزی بایستی خاطر نشان کرد که خودرو اپتیما نیز به مانند برخی از خودروهای جدید و مد روز دنیا از گیربکس یا جعبه دنده اتوماتیک بهره می برد. به این صورت که جعبه دنده این خودرو به مانند سایر خودروهای دیگر به صورت دستی نیست. همین مسئله سبب شده است تا تغییراتی اساسی در این خودرو اعمال گردد که حساسیت های راننده را در خصوص رسیدگی نمودن به خودروی خویش و به ویژه این بخش خاص از آن بیشتر سازد و در عین حال تعمیرکاران موجود در یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما نیز می بایست به شکل حرفه ای ضمن اینکه تفاوت موجود میان گیربکس اتوماتیک را با جعبه دنده های معمولی در نظر می گیرند؛ بایستی به طور کامل روی تعمیرات مربوط به گیربکس اتوماتیک تسلط کامل را داشته باشند. در خصوص یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما می بایست نکات و مسائل مربوط به آن ها را به طور کامل در نظر داشت که عبارتند از:

1- تضمین کار

یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما می بایست به گونه ای عمل کند که به مشتریان خویش تضمین کار خود را بدهند که به بهترین نحو ممکن توانایی تعمیر و پیش از آن تشخیص عیب نهفته در آن را می کند تا بدین ترتیب هر یک از مشتریانی که پا در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما می گذارند، بدون هیچ گونه نگرانی و استرسی در این خصوص خودروی خویش را در اختیار آنان بگذارند تا تعمیرکاران مجرب و کارکشته در این حیطه کاری بتوانند با نهایت دقت و تسلط کامل روی حیطه تخصصی خود مشکل به وجود آمده را برطرف نماید. وجود چنین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما در سطح شهرها سبب شده است تا مردم با فراغ بال و با اطمینان خاطر مراتب اجرای کار را به دستان توانمند آن ها بسپارند.

2- هزینه های مقرون به صرفه

در کنار کیفیت و کارایی که در خصوص تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما می بایست وجود داشته باشد؛ حتما مردم انتظار دارند که تعمیرکاران موجود در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما شهر و دیار خویش هزینه های مقرون به صرفه ای را از آن ها بگیرند تا با صرف هزینه ای کمتر و تضمین کیفیتی بیشتر و برتر ضمن استقبال مردم به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما موجبات سودآوری و مطرح شدن آن ها را نیز در بر داشته باشد.

3- تعویض روغن گیربکس

یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما می بایست در وهله نخست و پیش از هر چیزی در خصوص تعویض روغن گیربکس آموزش های اولیه ای را به تعمیرکاران خود بدهد. چرا که این مورد از جمله مسائلی می باشد که می بایست به منظور جلوگیری به عمل آوردن از هر گونه عیب و ایرادی هر چند وقت یک بار صورت گیرد. به همین علت شایسته است که کار تعویض روغن گیربکس را به دست افراد توانمند و خبره ای سپرد که آن ها می توانند بر حسب توانایی ها و تجربه هایی که در این زمینه دارند؛ این کار را در دوره زمان بندی خاص خود به خوبی صورت بخشند.

4- بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا

با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما می تواند نسبت به سایر تعمیرگاه های دیگر متمایز گردد تا بدین ترتیب بتواند با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و مطرح همسو با پیشرفت های روز دنیا کلیه مراحل مربوط به تعمیرات اساسی گیربکس اتومات خودرو شما را تعمیر نموده و خودروی شما را درست به مانند روز نخست خود تحویل شما بدهند. بنابراین هر چقدر یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما بتواند از بهترین قطعات موجود و تکنولوژی های برتر استفاده به عمل آورد؛ می تواند اطمینان شما را نیز دربرداشته باشد.

انجام سرویس های دوره ای

به منظور آن که خودروی شما کمتر در معرض آسیب واقع شود؛ بهتر است نسبت به سرویس های دوره ای آن اهتمام ورزیده و در موعد مقرر نسبت به تعویض روغن آن مبادرت ورزید. انجام این سرویس های دوره ای سبب می شود که کمتر نیاز به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما به منظور تعمیرات اساسی و تخصصی در خصوص این خودرو داشته باشید. به طور میانگین در نظر داشته باشید که در صورت استفاده و کارکرد بین 20 تا 60 هزار کیلومتر از خودروی خویش نسبت به تعویض روغن گیربکس آن و سرویس های دوره ای خودروی خویش اقدام کنید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

خدمات ارائه شده در دفتر تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

تا پیش از این ذکر شد که هر چقدر شما نسبت به خودروی خویش رسیدگی اعمال کنید و نسبت به سرویس های دوره ای آن اهتمام ورزید؛ کمتر به تعمیرات اساسی موجود در یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما نیاز پیدا خواهید کرد. ولی به طور کلی بنا به دلایل بسیار زیاد ممکن است در بازه زمانی و فواصل مختلف زمانی پای خودروی شما هم به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک باز شود. در این صورت بهتر است به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما حرفه ای با کادر مجرب رهسپار شوید که ارائه کننده خدماتی نظیر زیر می باشد:

 • بازدید فنی و کارشناسی رایگان به مشتری
 • تعویض فیلتر روغن و تعویض روغن موتور
 • برطرف نمودن سر و صدای موجود در خودروی شما
 • تعمیرات مربوط به ساعت گیربکس
 • تعمیرات توربین و برطرف نمودن تقه تعویض دنده ها و گاز هرز
 • برطرف نمودن مشکل از بین رفتن چرخ دنده های گیربکس
 • برطرف نمودن و تعمیر مشکل استفاده نامناسب از گیربکس
 • تعویض گیربکس با بهره گیری از تجهیزات روز
 • سعه صدر داشتن تعمیرکاران و دقت عمل و تسلط زیاد روی کار
 • مشتری مداری و برطرف نمودن نیازهای تمامی مشتریان خویش
 • استفاده از خودروبر به صورت رایگان
 • پست سفارشی کالای مورد نظر در شهر و دیار شما در صورت لزوم
 • بهره گیری از کادری مجرب و کارکشته در زمینه گیربکس اتوماتیک

انجام هر یک از موارد فوق در یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما سبب می گردد تا تمامی نیازهای شما را به خوبی برآورده نموده تا شما بتوانید بدین ترتیب در صورت خراب شدن دستگاه خود با یک مراجعه به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما مشکل به وجود آمده را برطرف نموده تا باری دیگر بتوانید از دستگاه لوکس خود به خوبی استفاده به عمل آورید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

جمع بندی نهایی در خصوص تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما

در پایان باید در نظر داشت که جعبه دنده یا گیربکس موجود در خودروی اپتیما به صورت اتوماتیک می باشد که با مدل های جعبه دنده به صورت دستی به کار گمارده شده در سایر دستگاه های دیگر به طور کلی متفاوت می باشد و ساختاری متمایز از آن ها را دارد. همین مسئله سبب شده است تا آموزش های لازم را در دفاتر تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما داده شود تا آن ها بتوانند ضمن ایجاد تمایز میان گیربکس های دستی و اتوماتیک موجود در خودروهای مختلف کلیه مراحل مربوط به تعمیرات گیربکس های موجود در خودروها را بدانند و نیاز مشتریان خویش را در این زمینه برطرف نمایند. با توجه به شیوع این خودرو در جای جای کشورمان خوشبختانه ما امروزه شاهد دایر گرداندن دفاتر تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما بسیار زیادی هستیم که آموزش های اولیه را در این زمینه دیده اند و امروزه می توانند با بهره گیری از نیروی تخصص و تجربه خود در این زمینه انواع تعمیرات ریز و درشت مربوط به جعبه دنده خودروهای با گیربکس اتوماتیک را نیز به مانند گیربکس های دستی به خوبی صورت بخشیده تا بدون هیچ گونه مشکلی پس از عیب یابی مشکل به وجود آمده در خودروی شما بتوانند با توجه به خدمات منحصر به فردی که در دفاتر تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما صورت می بخشند؛ هر گونه نیاز مشتری را با سعه صدر بر پایه اصل مشتری مداری با بالاترین راندمان کاری و نازلترین قیمت ها و تعرفه های ممکن برآورده نموده تا با خیالی راحت پا به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اپتیما نهاده و در پایان خودروی خویش را صحیح و سالم تحویل گیرند.


برچسب های مقاله

تماس با ما تماس با ما