تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا - تعمیرگاه کاربلد آزرا

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا – تعمیرگاه کاربلد آزرا

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا ، گیربکس یا جعبه دنده یکی از قطعات مورد نیاز و مهمی در خودروها به شما می آید. که پس از کلاچ می تواند به عنوان دومین قطعه مهم به منظور سیستم حرکتی ماشین از آن یاد کرد. به طور کلی ما دو نوع گیربکس در خودروهای مختلف داریم.گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک.

پس از یک مدت زمانی عمر مفید گیربکس خودروتان  رو به کاهش رود و سبب بروز مشکلاتی در خودروی شما گردد. به همین منظور نیاز مراجعه به یک تعمیرگاه به خوبی حس می شود. گیربکس های اتوماتیک برخلاف گیربکس های دستی فرآیند کلاچ گیری را با تعویض دنده به صورت اتوماتیک صورت می دهند. تا شما به هنگام رانندگی و به ویژه در جاده های پرترافیک و شلوغ با انجام دائم کلاچ گیری خسته و ملول نگردید.

خودروی آزرا یکی از اتومبیل هایی می باشد که از وجود گیربکس اتوماتیک بهره مند می باشد. در صورتی که بنا به هر دلیلی این قسمت از خودروی شما آسیب ببیند. باید با مراجعه به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا بسیار حرفه ای مراتب اجرای کار را به وی بسپارید. تا وی بر حسب تجربه و تخصص خود در این زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک تان را  انجام دهد.

 

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

 موارد احتیاطی پیش از ورود به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

آزرا دارای جعبه دنده اتومات است. و نسبت به خودروهای با دنده دستی تفاوت هایی دارد. باید  حتما دقت نظر و حساسیت بیشتری نسبت به این بخش از خودروی خویش ابراز دارید. تا بدین ترتیب لزومی به تعمیر گیربکس اتوماتیک آزرا  شما پیش نیاید. در ادامه به نکاتی میپردازیم که باید به عنوان هشدار همیشه پیش از ورود به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا در نظر داشته باشید.

 1. در صورت بروز هر گونه خطا باید خطاهای مربوط به گیربکس را جدی گرفت. و در أسرع وقت با مراجعه به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراتب را با یک تعمیرکار مجرب و کارکشته در میان گذاشت. تا از پیشرفت در خرابی و آسیب های جدی پیش رو جلوگیری کرد.
 2.  همیشه روغن گیربکس را درست طبق زمانبندی خود با توجه به تعریف کیلومتر تعیینی ، تعویض کنید.
 3. با توجه به فرآیند پیچیده خودروهای اتومات توصیه میشود. در این نوع از خودروها از هر گونه وسیله برقی از جمله: چراغ زنون و دزدگیر و… تا حد امکان استفاده نشود.
 4. با توجه به حساس بودن این نوع از خودروها اجرای فرآیند موتورشویی در آن ها نیز درست نیست.
 5. همیشه می بایست به خودروی اتومات خود رسیدگی کنید. تا در صورت بروز علائمی از جمله: تقه زدن گیربکس یا ایجاد زوزه در جعبه دنده، گاز هرز خوردن یا هر گونه تغییر و تحولات دیگر از جمله تغییر در صدا و سرعت و تعویض دنده خود بلافاصله مراتب را به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا در میان بگذارید. تا در جهت رفع مشکل  اقدامات لازم را به عمل آورد.
 6. اگر که سطح روغن گیربکس رو به کاهش بود. اقدام به تعویض روغن گیربکس کنید. و در صورت بروز نشتی روغن گیربکس حتما علت نشتی را یافته و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید.
 7. و…
بیشتر بدانید!  تعمیرگاه کیا هیوندا در غرب تهران - تعمیر گیربکس اتوماتیک باغ فیض

بنابراین در صورت عدم رعایت موارد فوق و ایجاد اختلال حتما با یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا در تماس باشید. همچنین میتوانید برای طالاعات بیشتر درباره گیربکس های اتوماتیک به مقاله << تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک >> مراجعه کنید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

 انتظاراتی که از یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا می رود:

 • بهره مندی از کادر مجرب و کارکشته با تخصص و تجربه کار بالا در زمینه تعمیر گیربکس اتومات
 • ارائه بهترین خدمات با نازلترین قیمت های ممکن در دفتر تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا مورد نظر شما
 • تضمین اجرای کار به شما تا با خیالی راحت و فراغ بال خودروی خویش را به این مراکز بسپارید.
 • دانش فنی بالا و تسلط در اجرای کار
 • تضمین استفاده از قطعات به کار گرفته شده به صورت استاندارد.
 • خدمات مربوط به خودرو بر به صورت سفارشی

 هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک آزرا

مسلما هزینه تعرفه های خودروی شما یکی از مسائل حائز اهمیت برای شما است. اما هزینه تعمیر گیربکس در صورت بروز مشکلات جدی گران است. پس همواره به سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک توجه کنید.گیربکس ها نیز درست به مانند سایر اجزاء و قطعات دیگر خودرو هم نیاز به سرویس دوره ای دارند.

تا در دوره های خاص نسبت به تعویض روغن، فیلتر و سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک خودروی آزرای خود اقدام ورزند. تا از هزینه های سرسام آور تعمیر قطعات جلوگیری شود.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

 تعمیرات حرفه ای با بهترین خدمات

در صورتی که بخواهید به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا به صورت حرفه ای زیر نظر کادری مجرب و کارآزموده رهسپار شوید. باید پیش از هر چیز تحقیقات اولیه را صورت داده تا تعمیرات حرفه ای را به دست کسانی بسپارید که علاوه بر دانش فنی بالای تعمیرکاران موجود در این تعمیرگاه ها آن ها می توانند انواع تعمیرات مربوط به گیربکس اتوماتیک خودروی آزرا شما را در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین راندمان کاری تحویل شما بدهند تا شما بتوانند از ارائه خدماتی برتر و قابل توجه از این تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک  به خوبی بهره لازم را برده و خودروی خویش را صحیح و سالم تحویل بگیرید.

بیشتر بدانید!  آشنایی با بهترین تعمیرگاه خودرو در تهران بویژه مرزداران و اکباتان

 جمع بندی نهایی

به طور کلی بایستی اذعان داشت که گیربکس ها یا جعبه دنده ها در خودروها مختلف به دو صورت دستی و اتوماتیک می باشند که در این بین گیربکس های اتومات نسبت به دنده ای از مزایای بیشتری بهره مند می باشد.  ولی در عین حال می بایست حساسیت بیشتری نسبت به این نوع گیربکس ها اعمال داشت. تا در معرض هیچ گونه آسیب و گزندی واقع نگردند. خودروی آزرا نیز از جمله خودروهای دارای گیربکس اتوماتیک به شمار می آید.