تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا - تعمیرگاه کاربلد آزرا
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا - تعمیرگاه کاربلد آزرا

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا - تعمیرگاه کاربلد آزرا

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

انواع گیربکس خودرو

گیربکس یا جعبه دنده یکی از قطعات مورد نیاز و مهمی در خودروها به شما می آید که پس از کلاچ می تواند به عنوان دومین قطعه مهم به منظور سیستم حرکتی ماشین از آن یاد کرد. به طور کلی ما دو نوع گیربکس در خودروهای مختلف داریم که یا آن ها به صورت دستی اند و یا به صورت اتومات می باشند. در هر صورت ممکن است پس از یک مدت زمانی عمر مفید آن ها رو به کاهش رود و سبب بروز مشکلاتی در خودروی شما گردد. به همین منظور نیاز مراجعه به یک تعمیرگاه به خوبی حس می شود. گیربکس های اتوماتیک برخلاف گیربکس های دستی فرآیند کلاچ گیری را با تعویض دنده به صورت اتوماتیک صورت می دهند تا شما به هنگام رانندگی و به ویژه در جاده های پرترافیک و شلوغ با انجام دائم کلاچ گیری خسته و ملول نگردید. خودروی آزرا یکی از اتومبیل هایی می باشد که از وجود گیربکس اتوماتیک بهره مند می باشد. در صورتی که بنا به هر دلیلی این قسمت از خودروی شما آسیب ببیند؛ می بایست با مراجعه به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا بسیار حرفه ای مراتب اجرای کار را به وی بسپارید تا وی بر حسب تجربه و تخصص خود در این زمینه بتواند مشکل به وجود آمده را برطرف نموده تا شما باری دیگر بتوانید از وجود این آپشن منحصر به فرد در خودروی خویش بهره مند شوید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

موارد احتیاطی پیش از ورود به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

در صورتی که خودروی شما آزرا می باشد؛ با توجه به این مسئله که جعبه دنده خودروی شما اتومات می باشد و نسبت به خودروهای با دنده دستی تفاوت هایی دارد؛ می بایست حتما دقت نظر و حساسیت بیشتری نسبت به این بخش از خودروی خویش ابراز دارید تا بدین ترتیب لزومی به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا به عنوان خودروی دوست داشتنی شما پیش نیاید. از جمله نکاتی را که می بایست به عنوان هشدار همیشه پیش از ورود به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا در نظر داشته باشید؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در صورت بروز هر گونه خطا بایستی خطاهای مربوط به گیربکس را جدی گرفت و به راحتی و با سهل انگاری از آن ها غافل نماند و در أسرع وقت با مراجعه به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا مراتب را با یک تعمیرکار مجرب و کارکشته در میان گذاشت تا از پیشرفت در خرابی و آسیب های جدی پیش رو جلوگیری به عمل آورد.
 2. می بایست همیشه روغن گیربکس را درست طبق زمانبندی خود با توجه به تعریف کیلومتر تعیین شده برای ان تعویض نمایید تا دچار آسیب و ایجاد اختلال در این قطعه نگردید.
 3. با توجه به فرآیند پیچیده خودروهای اتومات بهتر است در این نوع از خودروها از هر گونه وسیله برقی از جمله: چراغ زنون و دزدگیر و... تا حد امکان استفاده نشود.
 4. با توجه به حساس بودن این نوع از خودروها اجرای فرآیند موتورشویی در آن ها نیز درست نیست.
 5. همیشه می بایست به خودروی اتومات خود رسیدگی کنید تا در صورت بروز علائمی از جمله: تقه زدن گیربکس یا ایجاد زوزه در جعبه دنده، گاز هرز خوردن یا هر گونه تغییر و تحولات دیگر از جمله تغییر در صدا و سرعت و تعویض دنده خود بلافاصله مراتب را به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا در میان بگذارید تا در جهت رفع مشکل به وجود آمده اقدامات لازم را به عمل آورد.
 6. حتما بایستی دقت داشته باشید که در صورتی که سطح روغن گیربکس رو به کاهش بود؛ اقدام به تعویض روغن گیربکس کنید و در صورت بروز نشتی روغن گیربکس حتما علت نشتی را یافته و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید.
 7. و...

هر یک از مسائلی که در بالا ذکر شد؛ خود به منزله پیشگیری از بروز مشکلاتی است که ممکن است در خودروی شما به عنوان یک خودروی اتوماتیک رخ دهد. بنابراین در صورت عدم رعایت موارد فوق و ایجاد اختلال حتما با یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا در تماس باشید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

انتظاراتی که از یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا می رود

در صورتی که شما صاحب خودروی آزرا هستید؛ معمولا انتظاراتی دارید که در صورت بروز هر گونه عیب و اشکال در گیربکس یا جعبه دنده خودرو خویش و با سپردن خودروی خود به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا از خدمات منحصر به فرد این تعمیرگاه بهره مند شده و رضایت شما را در پی داشته باشد. از جمله این انتظارات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهره مندی از کادر مجرب و کارکشته با تخصص و تجربه کار بالا در زمینه تعمیر گیربکس اتومات
 • ارائه دهنده بهترین خدمات با نازلترین قیمت های ممکن در دفتر تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا مورد نظر شما
 • تضمین اجرای کار به شما تا با خیالی راحت و فراغ بال خودروی خویش را به این مراکز بسپارید.
 • دانش فنی بالا و تسلط در اجرای کار
 • تضمین استفاده از قطعات به کار گرفته شده به صورت استاندارد.
 • خدمات مربوط به خودرو بر به صورت سفارشی

هر یک مواردی که گفته شد؛ عمده انتظاراتی است که معمولا افراد از یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا انتظار دارند تا با برآورده شدن نیازهای خود بتوانند از خدمات منحصر به فرد یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا در کنار کیفیت و کارایی بالای تعمیرات حرفه ای به دست تعمیرکاران بسیار با تجربه بهره مند گردند.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک آزرا

در صورتی که شما به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا مراجعه کنید؛ مسلما هزینه تعرفه های خودروی شما یکی از مسائلی است که برای شما ممکن است بسیار حائز اهمیت باشد. بنابراین بایستی همواره در نظر داشته باشید که ممکن است هزینه تعمیر گیربکس برای شما گران تمام شود و شما را مجبور به پرداخت مبلغی قابل توجه سازد. به همین منظور به علت جلوگیری از این امر می بایست همواره به سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک نیز درست به مانند سایر اجزاء و قطعات دیگر خودرو هم نیاز به سرویس دوره ای دارند تا در دوره های خاص نسبت به تعویض روغن، فیلتر و سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک خودروی آزرای خود اقدام ورزند تا هزینه های سرسام آور تعمیر قطعات دامنگیر آن ها نگردد. به طور کلی هر وسیله ای را اگر پس از گذشت یک مدت زمانی جدی نگیریم و به خوبی از آن رسیدگی نکنیم؛ ممکن است خسارت های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و هزینه های گزافی را در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا روی دست شما قرار دهند. به همین علت است که همیشه سرویس های دوره ای می تواند برای شما مثمر به ثمر واقع گردد.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا

تعمیرات حرفه ای با بهترین خدمات

در صورتی که بخواهید به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا به صورت حرفه ای زیر نظر کادری مجرب و کارآزموده رهسپار شوید؛ می بایست پیش از هر چیز تحقیقات اولیه را صورت داده تا تعمیرات حرفه ای را به دست کسانی بسپارید که علاوه بر دانش فنی بالای تعمیرکاران موجود در این تعمیرگاه ها آن ها می توانند انواع تعمیرات مربوط به گیربکس اتوماتیک خودروی آزرا شما را در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین راندمان کاری تحویل شما بدهند تا شما بتوانند از ارائه خدماتی برتر و قابل توجه از این تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا به خوبی بهره لازم را برده و خودروی خویش را صحیح و سالم تحویل بگیرید.

جمع بندی نهایی

به طور کلی بایستی اذعان داشت که گیربکس ها یا جعبه دنده ها در خودروها مختلف به دو صورت دستی و اتوماتیک می باشند که در این بین گیربکس های اتومات نسبت به دنده ای از مزایای بیشتری بهره مند می باشد ولی در عین حال می بایست حساسیت بیشتری نسبت به این نوع گیربکس ها اعمال داشت تا در معرض هیچ گونه آسیب و گزندی واقع نگردند. خودروی آزرا نیز از جمله خودروهای به شمار می آید که از وجود گیربکس اتوماتیک بهره مند می باشد تا شما با سوار شدن در این ماشین و رانندگی احساس خوشایندی در طول مسیر رانندگی داشته باشید و به ویژه در جاده ها و مسیرهای پرتردد و شلوغ و پشت ترافیک ها نسبت به خودروهای با جعبه دنده دستی اذیت نشوید. اما به هر حال ممکن است پس از گذشت یک مدتی یا بر حسب حوادثی این بخش از خودروی شما نیز به مانند سایر بخش ها و قطعات دیگر موجود در خودروها خراب شود. به همین منظور بهتر است مراتب اجرای کار را به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا بسیار مجرب و کارکشته بسپارید تا وی بر حسب توانایی خود بتواند در کوتاه ترین زمان با کیفیت و راندمان کاری بالایی مشکل به وجود آمده را برطرف سازد تا شما بتوانید باری دیگر از خودروی حرفه ای خود مجهز به جعبه دنده یا گیربکس اتومات خود به خوبی در جاده ها و مسیرهای مختلف بهره مند شده و از رانندگی با چنین خودروی حرفه ای نهایت لذت و بهره را برای خود و سایر سرنشین های داخل ماشین به همراه داشته باشید. به همین منظور است که همواره می بایست مراتب اجرای این فرآیند را به دست افرادی کاربلد بسپارید تا با بالاترین کیفیت و کارایی ممکن نیاز شما را مرتفع سازند. ضمن اینکه اگر شما به سرویس های دوره ای و میزان کیلومتر و زمان استفاده از گیربکس اتومات خود توجه داشته باشید؛ کمتر این بخش از خودروی شما در معرض تعمیر واقع می گردد.


برچسب های مقاله

تماس با ما تماس با ما