تعمیرگاه تخصصی کیا

تعمیرگاه تخصصی کیا

تعمیرگاه تخصصی کیا در غرب شهر تهران قرار دارد. این تعمیرگاه همانند کلنیک تخصصی رنو یک کلنیک تخصصی برای خودروهای کیا در تمام مدل های موجود در بازار است. شاید خودرو شما دچار عیب شده باشد. و نیاز به عیب یابی داشته باشید. و یا موعد سرویس دوره ای و تعمیر گیربکس اتوماتیک شما فرا رسیده باشد. در این صورت تعمیرگاه تخصصی کیا آماده سرویس دهی به شما می باشد.

بهترین تعمیرگاه تخصصی کیا در تهران

وقتی نیاز به سرویس خودرو کیا دارید آیا باید به بخش خدمات نمایندگی مراجعه کنید؟ طبیعتا نمایندگی‌ها تکنسین‌هایی کارشناس و باشناخت کافی با خودروهای کیا را دارند. در تعمیرگاه تخصصی کیا ضمن رعایت تمام استانداردهای کیفی شرکت خودرو سازی کیا با بهره گیری از تعمیرکار با دانش بالا و کیفیت کار بالا  تمام سرویس های مربوط به نمایندگی را برایتان انجام دهیم. بنابراین نمیتوان از کیفیت کار تعمیرگاه مستقل کیا حتی با وجود کارکرد مناسب نمایندگی کیا چشم پوشی کرد.

وقتی خودرو کیا شما به قطعات جدید احتیاج دارد نمایندگی کیا احتمالاً اولین مکان برای یافتن آن قطعات جدید است. نمایندگی ها همچنین بهترین تجهیزات را دارند که مخصوص خدمات کیا طراحی شده اند. از آنجا که نمایندگی های کیا قطعات و تجهیزات لازم را در اختیار دارند بدون شک میتوانند راهگشای کار شما باشند و مشکل و عیب خودرو کیا را برطرف نمایند. ضمن اینکه در یک تعمیرگاه تخصصی کیا نیز ممکن است همین قطعات را با همان کیفیت نیز پیدا کنید.

در سرویس خودرو کیا در تعمیرگاه تخصصی کیا فراموش نکنید

 • یکی از مواردی که لازم می شود خودرو خود را سرویس کنید قبل از مسافرت است. نکات زیر را مدنظرتان داشته باشید.
 • تمام مایعات و روانسازها از جمله روغن موتور ، روغن ترمز و روغن گیربکس و همچنین ضد یخ و مایع خنک کننده را بررسی کنید.
 • شیلنگ ها و تسمه ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها شکاف ، درز، شکنندگی و سایش بیش از حد ندارند.
 • باتری را بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصال تمیز و محکم و عاری از خوردگی دارد.
 • سیستم ترمز را سالانه بررسی کنید و در هر تغییر روغن لنت های ترمز و روتور را بررسی کنید.
 • در صورت وجود سروصدا غیرمعمول سیستم اگزوز را بررسی کنید! نشت اگزوز می تواند خطرناک باشد و باید بدون تاخیر اصلاح شود.

  تعمیرگاه تخصصی کیا

گیربکس ها از مهم ترین اجزای خودرو کیا است. گیربکس این خودروها اتوماتیک است.  و لزوم و آگاهی از خرابی های رایج این مدل گیربکس در بهینه سازی هزینه هایتان بسیار حائز اهمیت است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره گیربکس های اتوماتیک به مقاله تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید. و اطلاعات خود را در این باره افزایش دهید.

بیشتر بدانید!  تعمیرگاه گیربکس مرکز تهران

برخی از خدمات تعمیرگاه تخصصی کیا

یکی از خوش ساخت ترین مدل های سواری شرکت خودروسازی کیا که بخش زیادی از بازار جهانی را نیز به خود اختصاص داده کیا اپتیما است. تعميرگاه گيربکس اتوماتيک اپتيما می‌تواند تمام نیازهای تعمیر و نگهداری کیا اپتیما شما را برآورده کند. در تعمیرگاه تخصصی کیا اپتیما تعمیرکار با تجربه و خبره با دانش تخصصی فراوان آماده رسیدگی به نیازهای تعمیر و نگهداری کیا اپتیما شما می باشد. کیا ، شرکت خودروسازی کره جنوبی است که به تولید و ساخت سدان های جمع و جور و کارآمد و شاسی های لوکس مشهور است. کیا برندی است که مقرون به صرفه و سبک دارای آپشن‌های عالی است. تعمیرکار حرفه ای اتومبیل در تعميرگاه گيربکس اتوماتيک اپتيما مشاوره رایگان قبل از تعمیر خودرو به شما می‌دهد و به شما کمک میکند و به سؤالات شما پاسخ میدهد ضمن اینکه برای این کار حتما نیاز به مراجعه حضوری ندارید می توانید تماس بگیرید.

 • تعمیر تخصصی تمام بخش های گیربکس کیا
 • مناسبترین قیمت کامل گیربکس رنو ساندرو اتوماتیک
 • رفع ایراد و خطای صدای گیربکس کیا
 • تنظیم و بررسی سطح و حجم روغن گیربکس اتوماتیک کیا

مکانیک کیا برای کار تعمیری روی خودرو کیا آموزش های خاصی را پشت سر می‌گذارند. بعلاوه اینکه تقریباً تمام اتومبیل‌هایی که روی آن کار می کنند خودروهای کیا هستند. مکانیک نمایندگی کیا با عملکرد داخلی خودرو‌های کیا آشنا است. در حالی که یک مکانیک مستقل در تعمیرگاه تخصصی کیا قطعا یک فرد با استعداد است.

در خصوص قطعات خودرو هم هرچه مدل خودرو کیا شما قدیمی تر باشد احتمال پیدا کردن قطعات کارخانه برای خودرو شما کمتر خواهد بود. اگر این قطعات را برای تعمیر تخصصی خودرو کیا خودتان در نمایندگی پیدا نکنید به احتمال زیاد یا باید سفارش دهید تا برایتان موجود کنند و در نتیجه باید منتظر بمانید. یا اینکه می توانید در بازار در بین چندین تعمیرگاه تخصصی کیا دنبال آن باشید. تعمیرکاران معمولا قطعات خودروهای قدیمی را نگه می دارند.

 

بیشتر بدانید!  تعمیرگاه تخصصی سانتافه