تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای بهترین تعمیرگاه هیوندای غرب تهران است. در این تعمیرگاه یک مکانیک هیوندا متخصص و کارشناس با تجربه خودرو شما را بررسی می نماید. تعمیرگاه هیوندا غرب تهران به عنوان اصلی ترین تعمیرگاه تخصصی آزرا در غرب تهران فعالیت می کند. و خدماتی همچون تعمیرات موتور هیوندا  و تعمیر گیربکس را به مشتریان ارائه می دهد.

تعميرگاه گيربکس اتوماتيک

فاکتورهای زیادی در شاخص شدن یک تعمیرگاه و موفقیت یک تعمیرگاه نقش دارد. یکی از این فاکتورها دانش بالا می باشد که البته تا تجربه در کنار خود نداشته باشد تقریبا بی فایده خواهد بود. تجربه بالا و با کیفیت به همراه سابقه فعالیت کافی می تواند کیفیت کار بالایی را برای مشتریان تضمین نماید. در تعمیرگاه تخصصی هیوندای غرب تهران که از وجود تعمیرکار حرفه ای و با تجربه بهره می برد می توانید تمام ایرادات خودرو هیوندای خود را به صورت دقیق عیب یابی نموده و برطرف کنید. اگر نیاز به سرویس ویژه خودرو هیوندای دارید تعمیرگاه تخصصی هیوندای غرب تهران آماده سرویس دهی به شما است.

تعميرگاه گيربکس اتوماتيک آزرا در غرب تهران قرار دارد و برای تعمیر گیربکس اتوماتیک غرب تهران می توانید از سرویس ها و خدمات آن در غرب استفاده نمایید. خودرو آزرا که از جمله سواری های محبوب شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی است و در دنیا از طرفداران خاص خود برخوردار است در بازار خدرو ایران نیز جایگاه قابل قبولی دارد. این خودرو هنگام در صورت ایراد نیازمند تعمیر تخصصی است که در هر تعمیرگاهی امکان رفع ایراد آن وجود ندارد بنابراین تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک آزرا به عنوان بخش زیرمجموعه تعمیرگاه تخصصی هیوندای شروع به فعالیت کرد تا بتواند تمام سرویس های مربوط به این خودرو را به شما ارائه کند.

همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره گیربکس های اتومات به مطالعه مقاله << تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک >> بپردازید. و با رایج ترین خرابی های گیربکس اتومات نیز بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بدانید!  تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک سوناتا - بهترین تعمیرگاه غرب تهران

مراحل بازدید روغن موتور در تعمیرگاه تخصصی هیوندای

 1. ابتدا محل گیج روغن موتور را تعیین کنید. مشخص کردن سمت گیج روغن موتور کار بسیار آسانی است زیرا گیج روغن متور کاملا شفاف و واضح است.
 2. گیج روغن موتور را خارج کنید و ان را تمیز کنید. علامت هایی در پایین ترین قسمت گیج وجود دارد که نشان می دهد چقدر روغن باید به بالای آن اضافه کنید.
 3. میزان روغن را ارزیابی کنید. بعد از اینکه گیج را خراج کردید و تمیز کردید دوباره سرجای ابتدایی قرار می دهیم تا سطح روغن را ارزیابی کنیم. اگر روغن روی سطح فول قرار داشت باید روغن را از لحاظ کیفیت و تازگی بررسی کنیم.
 4. اگر روغن به سمت سیاهی و کثیفی رفته به این معنی است که کاملا استفاده شده و باید آن را کامل تعویض کنیم. در این حالت زمان آخرین تعویض روغن مهم است و باید کنترل شود.
 5. اگر در گرمای هوا و با افزایش دما با مواردی چون نشت خنک کننده یا نقص و ایراد دیگر مواجه شدید موتور را خاموش کنید. بعد از خنک شدن موتور در حالی که موتور کار می کند مخزن خنک کننده را بررسی کنید و وسیله نقلیه را به نمایندگی هیوندای یا تعمیرگاه تخصصی هیوندای ببرید.
 6. اگر به روغن اضافی نیاز داشت باید طبق راهنما سرویس گیج کنترلی را تخمین بزنیم. برای افزودن روغن بهتر است از قیف استفاده کنید

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

آشنایی با اجزای کلی موتور هیوندای

موتور هیوندای شامل اجزا اصلی زیر است :

 • بلوک موتور همراه با میل لنگ، محفظه میل لنگ، پیستون و دسته پیستون یا شاتون
 • سرسیلندر همراه با میل بادامک، سوپاپها و مکانیزم زبان بندی یا تایمینگ
 • سیستم مکش یا مانیفولد ورودی
 • سیستم تخلیه یا مانیفولد خروجی
 • بخش خنک کاری
 • سیستم روان سازی
 • سیستم های کمکی نظیر توربوشارژ

 

لازم به ذکر است تمام سرویس های مربوط به موتور خودرو هیوندای در تعمیرگاه تخصصی هیوندای در غرب تهران ارائه میشود.

بیشتر بدانید!  تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک النترا شهرک غرب صادقیه سعادت آباد

نکاتی که میتواند قبل از سفر خیال شما را راحت کند

 • عملکرد موتور را بررسی کنید تا مطمئن شوید که بهترین تعادل نیرو و سوخت را تأمین می کند و کمترین میزان انتشار را تولید می کند.
 • سیستم گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) را بررسی کنید زیرا عملکرد مناسب گرمایش و سرمایش برای راحتی داخلی و به دلایل ایمنی مانند یخ زدگی بسیار مهم است.
 • سیستم فرمان و سیستم تعلیق را هر ساله از جمله کمک فنرها ، بندها و قطعات شاسی مانند اتصالات توپ ، انتهای میله کراوات و سایر اجزای مرتبط بررسی کنید.
 • لاستیک ها از جمله فشار تایر و آج را بررسی کنید! سایش ناهموار نشان دهنده نیاز به تراز چرخ است. همچنین باید لاستیک ها را برای برآمدگی ها بررسی کنید.
 • برف پاک کن‌ها و سیستم نورپردازی را بررسی کنید. بررسی کنید که تمام سیستم روشنایی داخلی و خارجی بدرستی کار میکند.
 • تیغه های برف پاک کن فرسوده را جایگزین کنید تا هنگام رانندگی در هنگام بارندگی بتوانید دیدخوبی داشته باشید.
 • هر دو هفته یکبار روغن خود را بررسی کنید. این افتخار را داریم که بتوانیم در تعمیرگاه تخصصی هیوندای در غرب تهران میزبان شما شویم.
 • برای اطمینان از راندمان بیشتر خودرو هیوندای خود روغن را تا سطح حداکثر پر کنید.
 • همچنین مایعات خنک کننده ، روغن ترمز و فرمان را به طور مرتب بررسی کنید.

 

سخن پایانی و جمعبندی تعمیرگاه تخصصی هیوندای

در این مطلب سعی شد شما را با خدمات تعمیرگاه تخصصی هیوندای و همچنین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آزرا آشنا کنیم. همچنین تلاش کردیم تا نکات لازم برای آشنایی مقدماتی شما با متور خودرو هیوندای را با ذکر اجزای مختلف آن بگوییم و چند نکته مربوط به نگهداری خودرو هیوندای ذکر کنیم تا در حفظ سلامت این خودرو به شما کمک کند.