تعمیرگاه تخصصی مورانو

تعمیرگاه تخصصی مورانو

تعمیرگاه تخصصی مورانو به صورت تخصصی و زیر نظر کارشناسان برتر است خوشبختانه امروزه با وجود تعمیرگاه های تخصصی مورانو مجهز وحرفه‌ای در زمینه تعمیر خودروهای خارجی تمام نگرانی های مشتریان در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی مخصوصاً مورانو به حداقل رسیده است.

مورانو یکی از ماشین های شرکت خودروسازی نیسان از کشور ژاپن است. این خودرو در ایران بسیار محبوب است به همین ما در ادامه به انواع مشکلات خودرو مورانو که ممکن است برای تعمیرشان به کمک ما نیاز داشته باشید میپردازیم.

از جمله مشکلاتی که در بسیاری از خودروهای خارجی وجود دارد مشکلات ناشی از گیربکس خودرو است. خودروهای خارجی به دلیل راحتی بیشتر  اتومات هستند یعنی گیربکس اتومات دارند برای طلاعات بیشتر در این باره میتوانیدبه مقاله << تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک>> رجوع کنید. در ادامه به گیربکس مورونو میردازیم.

مشکلات رایج در گیربکس مورونو که در تعمیرگاه تخصصی مورانو به آن میپردازیم:

  • نشتی روغن گیربکس رایج ترین علامتی است که نشان دهنده نیاز به تعویض روغن گیربکس یا حتی یک سرویس شستشوی کامل دارید. این علت غیر معمول است، اما نشت می تواند به این معنی باشد که شیلنگ گیربکس شما مشکل دارد.
  • بوهای عجیب و غریب نشان می دهد که روغن گیربکس شما در داخل قطعات می سوزد.
  • اگر هنگام تعویض دنده متوجه صدای عجیب و غریب یا صدای خراشیدگی شدید یا اگر هنگام تعویض دنده احساس کردید که دنده‌هایتان گیر می‌کند، احتمالاً گیربکس شما به روان کننده بیشتری نیاز دارد و یا ایرادی جدی تر می‌تواند مقصر باشد.
  • یکی از رایج ترین علائم زمانی است که گیربکس شما دنده را تعویض می کند اما تعویض ها با تاخیر انجام می شود.
  • اگر چراغ اخطار گیربکس شما روشن باشد، یک علامت آشکار جهت تعمیر گیربکس مورانو شما خواهد بود.
تعمیرگاه تخصصی مورانو
تعمیرگاه تخصصی مورانو

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که گیربکس مورونو هر چند وقت یکبار نیاز به تعمیر دارد ، در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید تعمیر گیربکس ها محدود به زمان مشخصی نیستند و در هر زمانی که شما یکی از علائم خرابی گیربکس را مشاهده کردید باید به تعمیرگاه تخصصی گیربکس مورونو بروید اما در حالت کلی به طور متوسط شاهد دوام گیربکس نیسان مورانو بین 210000 تا 290000 کیلومتر بوده ایم.

بیشتر بدانید!  خرابی گیربکس پژو 206

فیلتر گیربکس نیسان مورانو 2021

ما در تعمیرگاه تخصصی مورانو به فیلتر های شما را مورد بررسی قرار میدهیم. تعویض فیلتر گیربکس نیسان مورانو 2021 شما به اندازه فیلترهای متمایز خودروی شما خوشایند نیست. اجزای متعددی در فیلتر انتقال شما وجود دارد، از جمله خود فیلتر، که معمولاً یک صفحه فلزی با مواد فیبری است که آلاینده ها را جذب می کند. نیسان مورانو 2021 شما همچنین دارای واشر، لوله وانت و مهر و موم لاستیکی است که ممکن است همگی به همراه فیلتر نیاز به تعویض داشته باشند. فیلتر گیربکس نیسان مورانو 2021 شما باید هر 30000 یا 50000 مایل تعویض شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مسافت پیموده شده و فواصل زمانی، راهنمای تعمیر و نگهداری خودرو خود را بررسی کنید. همچنین می توانید برای مشاوره تخصصی تعمیر گیربکس با ما تماس بگیرید. اگر مایلید که ما خدمات انتقال شما را انجام دهیم، ما دائماً کوپن های خدمات انتقال را از تخفیف های فیلتر گرفته تا ویژه مایعات به صورت ماهانه تبلیغ می کنیم. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنیدخدمات ویژه و قطعات ویژه .

مشکلات ترمز

برخی از خودروهای نیسان مورانو در یک دادخواست دسته جمعی به دلیل نقص سیستم ترمز اضطراری خودکار (AEB) وارد شده اند.سیستم‌های AEB برای شناسایی موانعی مانند وسایل نقلیه و عابران پیاده، هشدار به رانندگان در مورد موانع مذکور، و اگر راننده بلافاصله پاسخ ندهد، ترمزهای اضطراری را فعال می‌کند، طراحی شده‌اند. با این حال، یک دادخواست دسته جمعی ادعا می کند که سیستم های AEB در چندین مدل نیسان، از جمله برخی از خودروهای نیسان مورانو، موانع موجود را تشخیص می دهند، هشدارهای نادرست می دهند و به طور تصادفی در محیط های ناامن ترمز می کنند.

تعمیر گیربکس نیسان مورانو

نیسان مورانو یک شاسی بلند محبوب و متوسط ​​است که کیفیتی را ارائه می دهد که نیسان به آن معروف است. اما مانند هر وسیله نقلیه ای، همه سال های مدل برابر نیستند. برخی از مدل‌های مورانو نسبت به سایرین توانمندتر و قابل اعتمادتر هستند. و برخی از آنها بیشتر احتمال دارد مشکلاتی را تجربه کنند.یکی از بخش های اساسی در خودروی نیسان مورانو گیربکس خودرو است. اگر می خواهید نیسان مورانوی شما شتاب خوبی داشته باشد باید نسبت به تعمیر و سرویس گیربکس حساسیت داشته باشید در ادامه ی مقاله تعمیر گیربکس نیسان موران وو مواردی که باید در ارتباط با این خودرو مد نظر داشته باشید را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بدانید!  تعمیرگاه تخصصی سانتافه

 

 

سیال گیربکس نیسان مورانو 2021

تغییر سیال انتقال معمولاً نصف تخمین فلاش گیربکس است زیرا برای انجام آن به مایعات و زمان کمتری نیاز دارد. تغییرات روغن گیربکس نیسان مورانو 2021 برای حفظ دقت و روانکاری گیربکس خودروی شما بسیار قابل توجه است. اگر حداقل هر 30000 مایل یا بیشتر مایعات خود را به طور معمول تعویض نکنید، ممکن است متوجه شوید که گیربکس نیسان مورانو 2021 شما دچار لغزش می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد فواصل مسافت پیموده شده مشخص که در آن گیربکس شما نیاز به تعویض مایع دارد، دفترچه راهنمای مالک خودرو خود را بررسی کنید. در مرکز تهران پلاس ، ما انواع خاصی از روغن گیربکس را پیشنهاد می کنیم . همچنین می توانید سرویس انتقال را به صورت آنلاین برنامه ریزی کنیدو حتی بیشتر ذخیره کنید.

فلاش گیربکس نیسان مورانو 2021

فلاش گیربکس معمولاً دو برابر قیمت تعویض سیال است. به دلیل تخلیه زمان انجام سرویس و این واقعیت که فلاش نه تنها جایگزین مایع داخل ظرف می شود. بلکه مایع را از خطوط خنک کننده و قطعات جایگزین گیربکس شما خارج می کند. یک فلاش گیربکس نیسان مورانو 2021 نیز از حدود 10 لیتر مایع برای تمیز کردن و تخلیه کامل سیستم استفاده می کند.

نیسان مورانو برای تولید خودروهای قابل اعتماد و بادوام، به شهرت این برند پایبند است. با طول عمر متوسط ​​200000 مایل، می توانید بیش از 13 سال خدمات را انتظار داشته باشید. مشروط بر اینکه از تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده به روز باشید و عادات رانندگی خوب را اتخاذ کنید. میانگین طول عمر نیسان مورانو 200000 مایل است. به این معنی که با میانگین 15000 مایل پیمایش در سال، می توانید حداقل 13 سال خدمات را انتظار داشته باشید. مانند اکثر خودروها، گزارش های موردی از طول عمر می تواند بر اساس تعدادی از عوامل متفاوت باشد. اینها شامل نگهداری، عادات رانندگی، فواصل زمانی تعویض روغن ها و استفاده مکرر خارج از جاده است.